درباره من

اینجانب امیر کوین متولد شهر تبریز و اصالتاً تبریزی، با ۸ سال سابقه کارشناسی در شورای اسلامی کلانشهر تبریز .دبیرکمیسیون انرژی سازمان نظام مهندسی استان و هم اکنون به عنوان مدیر آموزش و مدیر دفتر شعبات دادیاری مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی با هدف عملگرایی در راستای اصلاح اصولی زیرساختهای شهری و اداری و اعتلای جایگاه شورای اسلامی شهر به عنوان یک مجلس محلی جهت شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر هر داوطلب شده ام.
هدف اصلی اینجانب به همراه تیم تخصصی و فنی همراه ،”تبدیل کلانشهر تبریز به یک جهانشهر با دیپلماسی فعال در منطقه و جهان” می باشد. با توجه به قرابت های بسیار شدید دینی، مذهبی، فرهنگی، زبانی و جغرافیایی کلانشهر تبریز با سایر کشورها و شهرهای موجود در منطقه و سایر نقاط جهان این پتانسیل وجود دارد که با ایجاد یک سری تعاملات سازنده بین شهری در بستر بین الملل وداخلی بتوانیم از ظرفیت های موجود در شهرهای پیشرفته ،تغییرات چشم گیری را در در تبریز همیشه قهرمان به وجود بیاوریم. برای این منظور این حقیر در قالب یک تیم تخصصی متشکل از جوانان فعال و هدفمند این شهر قدم های بزرگی در گذشته بر داشتیم به طوری که توانستیم تبریز را به عنوان یکصد و سیزدهمین شهر در باشگاه شهرهای جهان ثبت نماییم و در اوج تحریم های ناجوانمردانه ایالات متحده میزبان بیش از ۷۰ نفر مهمان خارجی از ۱۴ کشور جهان در قالب همایش بین المللی سیاست گذاری توسعه بافت های فرسوده اوراسیا باشیم. ما جوانان با سفر به چندین کشور جهان که همگی با ویزای کاری می باشد توانسته ایم زمینهساز تغییرات
شگرفی در ایجاد دیپلماسی بین شهری برای شهر زیبای تبریز باشم. لازم به ذکر است که یک چنین هدفی در بستر یک شهر بدون ایراد از نظر زیرساختهای خدمات شهری قوانین شهری و توسعه شهری قابل تحقق خواهد بود بنابراین می بایست پارلمان محلی این شهر علاوه بر تلاش در راستای ایجاد یک چهره بین المللی از تبریز نظارت دقیقی هم بر تحقق عدالت شهری و توسعه متوازن زیرساختها در آن داشته باشد. با توجه به اسناد بالا دستی و سیاست های کلان کشوری و با مطالعه دقیق الگو های موفق شهری در ۱۲ کارگروه عملیاتی و ۶ محور اصلی فرهنگی ، اجتماعی، ,ورزشی،عمرانی، سیاسی و اقتصادی برای شهر ارایه طرق شده است .


۵ سوال اصلی :

  • ما قرار است کجا باشیم ؟ (چشم انداز)
  • ما قرار است چکار کنیم ؟ (ماموریت)
  • به چیزهایی باید برسیم ؟ (اهداف)
  • چگونه باید برسیم ؟ (راهبردها)