دیدار و گفت و گو کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با خانواده شهیدان کنگری

دیدار و گفت و گو کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با خانواده شهیدان کنگری
اردیبهشت 28, 1400
675 بازدید

به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا، رئیس و اعضای هئیت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی با خانواده شهیدان کنگری،دیدار و گفتگو کردند. رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی در این دیدار،خانواده معظم شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت: شهدا با […]

به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و شهدا، رئیس و اعضای هئیت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی با خانواده شهیدان کنگری،دیدار و گفتگو کردند.

رئیس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضائیه استان آذربایجانشرقی در این دیدار،خانواده معظم شهدا را پیرو راستین امام حسین (ع) دانست و گفت: شهدا با تاسی به اهل بیت (ع) برای مقابله با باطل جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده های آنان ادامه دهنده خط سرخ حسینی و راه شهدای عزیز است.


اسماعیل عبدالهی افزود : تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس شد که به برکت این خون‌های مطهر،کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.
وی افزود:صبر و شکیبایی خانواده های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام اسلامی و رهبری دفاع کنیم.
آقازاده دبیر هئیت رئیسه هم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس فرصتی برای تکریم بیشتر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
او در ادامه گفت : امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.


در این دیدار اکرم بهاری عضو هئیت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان، ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای خانواده معظم شهداء و ایثارگران گفت: بنده از حضور در جمع ایثارگران روحیه می گیرم و خدمت به این بزرگواران بعنوان یک تکلیف الهی محسوب میگردد.
در این دیدار خانواده شهیدان کنگری با بیان خاطراتی از آنها، یاد و خاطره شان را زنده کردند.
در پایان با اهداء لوح سپاس و هدایایی از ،جناب مهندس کاظم کنگری (فرزند و برادر شهیدان گرانقدر کنگری) که عضو مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجانشرقی نیز میباشند تجلیل شد.

برچسب‌ها:, ,